logo  
ok ok ok ok ok ok ok ok
ÇOK OKUNANLAR

YORUMLAR
biz artık bu kadından bıktık lays artık başka bi
dans güzeldir ya ...
Harika olmus neslihani cok severim allah herkese o
Harika olmus inanin bana beni anlatmis bende hay
bir film ancak bu kadar yanlış yorumlanabilir. y

18-12-2014
  ok Ana Sayfa
  ok Gündem
  ok Bilge Kadın
  ok Edebiyat
  ok Eğitim
  ok Foto Galeri
  ok Kadın Haberleri
  ok Görmeden Geçme
  ok Sağlık
  ok Kadınlar Pazarı
  ok Medya
  ok Bugün ne pişirsem
  ok Gülümse
  ok Çocuk
  ok 5 M
  ok Düşünce
  ok Ev Hali
  ok Araştırmalar
  ok Müzik
  ok Kültür-Sanat
  ok Pratik Bilgiler
  ok Özel Dosyalar
  ok Röportaj

KADINHABER ÖZEL
Kadın Gazeteciler, Düzce'de önce Hanımlar Lokali Açılışına Katıldılar sonra Rafting Yaptılar
Düzce Belediyesi ünlü gazeteci ve yazarları Düzce’ye getirdi. Türkiye&rsqu

VİDEOLAR
Cesaria Evora Besame Mucho
Besame Muchoyu en güzel söyleyen bir kadın vokal...
Erdem Beyazıt-Sana Bana Vatanıma Şiiri
Okuyan: Recep Tayyip Erdoğan
Tüm Videolar

RÖPORTAJ
Haluk Levent Neden komünist kalmak istiyor?
ZENGİN ADAM, PARASI OLAN ADAM DEĞİL

ANKET
Eşinizle sık sık kavga eder misiniz ?
Hayır.En son ne zaman kavga ettiğimi bile hatırlamıyorum.
Evet, her gün bir sebep çıkıyor ve kavga ediyoruz.
Ara sıra
Hiç belli olmuyor. Olmadık şeyden kapışıyoruz.


Anket Sonuçları

TARİHTE BUGÜN

Uyuşturucu kullanan sanatçıya sanattan men cezası verilsin !

Kimler kimler var aralarında,duyduğunuzda şaşıracaksınız !

 

Aklı başında olan insanın yapamayacağı bir şey uyuşturucu kullanmak.Ama her nedense, özellikle ünlüler cephesinde bunu deneyen pek çok ! En son örneğini Deniz Seki ile yaşadık biliyorsunuz.Onun kameralar karşısında salya sümük ağlaması, pişmanlık söylemleri, hepimizin içini cız ettrdi. Ama br yandan da,bir hata yaptıysa insan, cezasını çekmeli diye düşündük. Hatta bu cezanın daha uzun süreli olması gerektiğini düşünüyoruz. Devlet uyuşturucu kullanan, satan vs sanatçı dediğimiz kişileri meslekten men etmeli  bize göre.Tam olarak düzelmeden de işine dönmesine izin vermemeli. Ekmek derdine düşen sanatçı, bir daha yapabilir mi bakın o zaman . Hemen tedavi olma derdine düşecektir.

Bunu neden yapmalıyız ? Çoluk çocuğumuza sahip çıkmak için. Uyuşturucu kullanan bir sanatçının hiç ceza almaması, sahne ve televizyonlarda boy göstermesi, bir de üstüne konser vermesi, kimsenin ceza çekmediği bunalımını yaratmamalı.

AZER BÜLBÜL

Şarkıcı Azer Bülbül de bir zamanlar uyuşturucunun pençesindeydi. Hatta komaya girmişti. Ancak Bülbül, tedavi gördükten sonra yaptığı açıklamada, “Uyuşturucuya tövbe ettim” dedi.

YILDIZ TİLBE

 1996 yılında esrar kullandığı için gözaltına alındı. Tilbe, Balıklı Rum Hastanesi"nde esrardan kurtulmak için tedavi gördüğünü açıkladı.

Whitney Houston: 
Genç bir yıldız olarak 1980’lerin sonlarında girdiği müzik dünyasında 90’larda zirveye çıkan Houston, 1992’de şarkıcı Bobby Brown ile evlendi. Skandallarla sık sık gündeme gelen çift, 2000 yılında havaalanında bagajında uyuşturucuyla yakalandı. 2004 ve 2005’te uyuşturucu tedavisi gören Houston, her defasında bu “kötü canavara” tekrar yenildi. Maddi sıkıntılar da yaşamaya başlayan sanatçının Georgia eyaletindeki ipotekli evi, parası ödenmediği için elinden alındı ve satışa çıkarıldı

 Jack Nicholson

Ödül töreninde sahneye burnunda kokain artıklarıyla çıkan sanatçı, olaylar çıkmasına sebep olmuştu.

Raris Hilton

Bir kulüpte bir kulüpte marihuanayla yakalanan Paris Hilton, kendisini aklamak için günlerce uğraş verdi.Ama bir içici olarak hafızalara kazındı.

Robbie Williams

İngiliz şarkıcı Robbie Williams. 90’larda kokain kullanan, üzerinden yedi yıl geçtikten sonra alkol bağımlısı olan Williams yaşgünü hediyesi olarak bir merkezde tedavi olmaya başladı. Şarkıcı hala bağımlılıktan kurtulmaya çalışıyor.

Kenan KALAV :

 Bir zamanlar şöhretli bir sinema oyuncusu iken 1991 yılında İspanya’da uyuşturucu kuryeliği yaptığı ve kullandığı için yakalanarak hapis cezası aldı. Bu olayda Seren Serengil’le annesinin adı da geçti…

Münir ÖZKUL

 Türk Tiyatrosunun duayenlerinden Münir Özkul’ da esrardan eroine tüm uyuşturucuları denemişti… Ünlü oyuncu “Kendimi arıyordum galiba. Meğer ben buradaymışım” diyor o günleri anlatırken…

Fatih ÜREK

 İstanbul sosyetesine bomba gibi düşen VIP Operasyonu'nda gözaltına alınan şarkıcı Fatih Ürek başta olmak üzere sanıklar, sorgularından kokain kullandıklarını itiraf etti. Fatih Ürek de, ifadesinde şunları bildirdi: 'Birkaç yıldır uyuşturucu kullanıyorum. Türkiye'de hiç kullanmadım. Yurtdışı seyahatlerim sırasında kullandığım bazı maddeler var. Kokainle burada tanıştım. Ancak hep konser için gittiğimde yurtdışında içtim.' Ürek, Avusturya, Almanya, Fransa gibi ülkelerde kendisine uyuşturucu temin eden bazı kişilerin ismini verdi.


İbrahim Tatlıses Burhan Bayar

Burhan Bayar olayından yıllar sonra uyuşturucu kullandığı sık sık gündeme gelen İbrahim Tatlıses, bir televizyon programında geçmişte bunu denediğini, gençlerin kesinlikle uzak durması gerektiğini kendisi açıkladı. Besteci ve plak şirketi sahibi Burhan Bayar, 1981 yılında esrar içen bir grubun arasında İzmir Fuarı"nda yakalandı. Bu olay nedeniyle İbrahim Tatlıses de gözaltına alındı. Ancak Burhan Bayar"ın “Ben kullanıyorum, o değil” demesiyle serbest bırakıldı. İlginçtir, bu olaydan sonra 1987 yılında polise hakaret suçundan Buca Cezaevi"ne gönderilen Tatlıses"in koğuştaki arkadaşlarından birisi de uyuşturucudan tutuklanan sazcısı Mustafa Özhan"dı.

Caner Kurtaran


"Yaprak Dökümü" dizisinin Şevket"i Caner Kurtaran, geçen yıl kokain yüzünden rahatsızlanınca hastaneye kaldırılmıştı. İki yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Kurtaran"ın davası sürerken, geçtiğimiz günlerde

kokainden ikinci kez hastanelik olduğu ortaya çıktı.

DURUL BAZAN

 "Emret Komutanım" dizisinin başrol oyuncusu eski manken Seda Akman'a ait villaya jandarma baskın düzenledi.Akman'ın kız kardeşi Eda Akman ile oyuncu Durul Bazan'ın da aralarında bulunduğu 15 kişi kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Funda Öncü
Bir dönemim ünlü mankeni olan Funda Öncü, geçtiğimiz yıl kaldığı otelde İstanbul'dan getirttiği kokaini Bodrum'daki eğlence mekanlarında sattığı gerekçesiyle yakalandı ve bir süre cezaevinde yattı...

Kate Moss 

Podyum dünyasına fırtına gibi giren Kate Moss, bir İngiliz basın organında uyuşturucu kullanan fotoğraflarının yayınlanmasıyla iyice inişe geçti. Bundan bir kaç hafta sonra Arizona’da bir klinikte tedavi görmeye başlayan 1 çocuk annesi Moss, erkek arkadaşı Pete Doherty ile birlikte bu problemleri aşmaya çalışıyor.


ATA  TÜRK

Kaynana  Semra'nın oğlu olan Ata Türk için de, uyuşturucuya kurban gitti, sözleri dolaştı ortalıkta. İçkinin üzerine aldığı uyuşturucuyla hayatını kaybettiği söyleniyor.

Gözde Tan


Narkotik dedektifleri tarafından gözaltına alınan ve mahkemede tutuksuz yargılanan manken Gözde Tan"ın itirafları, eğlence sektöründe ve sosyetede uyuşturucu konusunun derinliğini göstermişti. Polise verdiği
ifadesinde eroinle Amerika"da tanıştığını, sosyetenin ünlü isimlerinden Raif Dinçkök, Faruk Kamaç, İzel Loudric, Aslı Gedik, Yasemin Kozanoğlu, Biricik Peker, İgal Erbeş, Ebru Şallı, Banu Can, İzzet Karako ve Leyla Adalı ile birlikte kokain partilerine katıldığını açıklamıştı (1995).

Leyla Adalı
Ünlü dansözün kokain kullandığını, bir dönem birlikte yaşadığı futbolcu sevgilisi açıkladı. Adalı da bunu inkâr etmedi, bu alışkanlığı sevgilisi yüzünden kazandığını söyledi. Adalı, daha sonra da uyuşturucu hap kullandığı
iddiasıyla gözaltına alındı. Onunla birlikte manken Esin Yücel, Semra Türel'in oğlu Murat Türel ve Ebru Şimşek de yakalandı.


NİRAN ÜNSAL

Şarkıcı Niran Ünsal, eski eşi Peker Açıkalın"ın da uyuşturucu kullandığını, “Peker"in suratına bakın, uyuşturucu kullanıp kullanmadığını anlarsınız” diyerek açıklamıştı.

OKAN KARACAN

Adı uyuşturucuyla anılan ünlüler kervanına Okan Karacan da katıldı.Polis Karacan'ı uyuşturucu madde kullanımına teşvik etmekten ve müşteri bulmaktan gözaltına aldı.Karacan daha sonra serbest bırakıldı.

Özlem Tekin

Polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda, rockçı Özlem Tekin"le beraber gözaltına alınanlar arasında Sevda Demirel, Sinem Üretmen, Ferhat Şirin ve Sibel Gökçe vardı (1997).

SEDA AKMAN

"Emret Komutanım" dizisinin başrol oyuncusu eski manken Seda Akman'a ait villaya jandarma baskın düzenledi.Akman'ın kız kardeşi Eda Akman ile oyuncu Durul Bazan'ın da aralarında bulunduğu 15 kişi kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

ZÜMRE

Gerçek adı Ayşe Sarıkavak olan ünlü dansöz Zümre, kokain kullanmaktan yakalanmıştı. Daha sonra televizyon programına çıkan Zümre, şu açıklamayı yapmıştı: “Arkadaşlarımın kurbanı oldum. Ama bu olaydan sonra eve gidip abdestimi aldım, Yasin-i Şerif okuyup tövbe ettim” (2001).2009-11-29 11:10:47


Arkadaşına gönder

Yorum ekleyin
 Lütfen yorum, eleştiri ve beklentilerinizi bize iletin.
Adınız :
Emailiniz :
8 artı 7 = *spam koruması
Yorumunuz :
  
Yorum sayısı : 4 Bütün yorumlar...
nejla 2010-06-02 17:27:27 - 
ben hakikaten bu sanatçıları bu yazılarla görünce şoke oldum hiç beklemiyordun bazı sanatçılara karşı güvensiz kaldımiii

Demokles 2009-11-29 19:55:54 - 
Bu nasıl ahmakça bir başlık ve ahmakça öneridir? Konser verdirmemek, film çektirmemek deseniz (ki o da kimsenin haddine değil ama) bu belki tartışılabilir de "sanattan men" ne demek? O kişinin ruhundaki devinimin dışavurumudur sanat. Ne yani evinde oturup yazmasına, beste yapmasına engel mi olacaksınız? Aklı kıt bir grup kadına benziyorsunuz, önyargılı olmayayım deidm ama cidden öylesiniz yahu. Siz yemek-çiçek-böcek haberleri yapsanıza, boyunuzu aşmamış olursunuz...

2009-11-29 15:28:19 - 
yokya buna nasil ispatlanacak


Son 10 yazı... Tüm yazılara ulaşmak için...
sesli köşe oynat / durdur sesli köşe
henüz yok
 

ARAMA

YAZARLAR
Gülenay Pınarbaşı
FELLİNİ’NİN ROMASI MI ANTİK ROMA MI?
“Marx, Weber ve benzeri düşünürlerin kurumsallaştırdığı şekliyle ‘Or
Ayşei Yasemin YÜKSEL (Acemi Demirci)
BEYAZ HALKALAR
Ülkü Selvi Uslu
SABA MAKAMINDA GÜNLERİM
  Neler de yazacakmışım size buralarda… Eh işte, “Neyim değil ne ol
Şebnem Güler Karacan
Bir kadın gazetecinin kıskançlığı ve Zehra D&
Elif Çakır röportaj yapmış, Gezi olaylarında saldırıya uğrayan Zehra D ile&helli
Betül Köroğlu
CEVİZLİ KADAYIF
İşte size dışı çıtır çıtır içi yumuşacık kadayıf tarifi. Yaz aylarında yanına be
Ayla Agabegüm
HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR
Kardeş sınıf projesi başlatılmalı!
Selcan YILDIRICI
Özgür nesiller yetiştirmeliyiz.
Çocuklarımızı büyütürken onları korumak, kollamak, karınlarını doyurmak, sıcak b
Selen GENÇ
Vicdanlar Nerede?
Bayram öncesi, Atlas Yardım Derneği’nin “Bayramda Bir Çocuk Giydir&r
Jale Kerimol Johnson
Eşlerimizi dışlayarak evliliğimize ne yapıyoruz?
Vedat Bilgiç
Anadolu'nun Ermiş Kadınları, Toplumun Şuuraltı Mirasına Işık Tutuyor
Tüm Yazarlar

KONUK YAZARLAR
Tüm Konuk Yazarlar

İLANLAR
Tüm İlanlar

LİNKLER
Skyturk
Vatan
Tüm Linkler


E-mail
Ana Sayfa | Hakkımızda | Bize Yazın | İletişim | Gizlilik Şartları
www.kadinhaberleri.com'un her hakkı saklıdır.
Site Üretim-